اجرای اسفالت سیل کت، پریمکت ، تک کت و چیپ سیل

اشنایی با سیل کت، پریمکت ، تک کت و چیپ سیل

اشنایی با سیل کت، پریمکت ، تک کت و چیپ سیل

سیل کت:

 آسفالت حفاظتی با ضخامت کم سیل کت نامیده میشود .

هدف از سیل کت بهبود راه آسفالته (اعم از آسفالت گرم یا آسفالت سطحی یا انواع دیگر آسفالت) و نیز غیر قابل نفوذ نمودن آن در برابر نزولات جوی مانند برف و باران و غیره بکار برده می شود.

سیل کت پخش یک لایه قیر مخلوط با امولسیون قیر توأم با مصالح و یا بدون پخش مصالح باشد.


پریمکت :

اندود نفوذی به منظور آماده کردن  سطح راه شنی جهت بخش قشر آسفالت انجام می گردد. قیر پریمکت که در سطح راه شنی پخش می گردد در داخل خلل و فرج آن نفوذ کرده و علاوه بر محکم نمودن  سطح راه شنی باعث تسهیل چسبندگی قشر آسفالت به بدنه راه می گردد.


تک کت:

پخش یک لایه بسیار نازک امولسیون قیر روی سطح آسفالتی یا بتنی بهمنظور آغشته نمودن سطوح مزبور و ایجاد و چسبندگی با قشرآسفالتی که متعاقباً روی آن پخش می شود اندود سطحی و یا تک کت نامیده می شوند.


چیپ – سیل

به منظور اجرای روکش آسفالت سطحی مخصوصا” در جاده های روستایی و کم ترافیک کاربرد دارد.

این عملیات توسط ماشینی که دارای مخزن قیر امولسیون و مصالح سنگی می باشد انجام میگیرد.

در حین حرکت ماشین ابتدا قیر امولسیون بر روی سطح جاده پاشیده شده و سپس مصالح سنگی از مخزن مربوطه بر روی قیر ریخته می شود. سپس غلطک چرخ لاستیکی با حرکت بر روی جاده باعث فشرده شدن مصالح سنگی در لایه قیری می گردد


انجام پروژه های آسفالت کاری، عایق کاری، ایزوگام، قیرگونی، خاکبرداری، گودبرداری، بازسازی، کاتر زنیلکه گیری اسفالتتهیه و پخش تراشه آسفالت، محوطه سازی، راه سازی، درزگیری اسفالت ، تخریب ساختمان ، سنگفرش ، جدولکاری ، دیزاین داخلی و خارجی ساختمان

در تمام نقاط تهران، کرج، اصفهان، کاشان، همدان، گیلان، مشهد، شیراز، بندرعباس، آبادان، اراک، مازندران، و … ایران  و به صورت شبانه روزی اماده خدمات رسانی هستیم .کلیه خدمات ارابه پویان ماندگار با تخفیف بالا و ضمانت کتبی ۵ ساله اجرا میشود .لطفا جهت اطلاع از قیمتها با شماره های ۰۹۱۲۳۱۳۸۳۹۸ – ۰۹۰۲۴۴۰۵۹۵۰ – ۰۲۱۲۲۸۷۹۵۷۴ تماس حاصل فرمایید و از تخفیف شرکت ما بهرمند شوید.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *