درزگیری ترک انعکاسی

درزگیری ترک انعکاسی

 

یکی از انواع ترکهایی که موجب خرابی روکش اسفالت میشود ترک انعکاسی است، درزگیری ترک انعکاسی توسط شرکت ارابه پویان ماندگار انجام میشود.

یکی از مهمترین ترکهایی که در انواع ترکها وجود دارد ترک انعکاسی است.

دلایل بوجود امدن ترک انعکاسی:

  1. ‌بر اثر بارگذاری حرارتی که طی آن انبساط و انقباض متفاوت روسازی و روکش، موجب ایجاد تنش در روکش می‌شود و در صورتی که تر‌ک‌خوردگی موجود باشد، تمرکز تنش در نوک ترک منجر به بروز خرابی می‌شود.
  2. براثر جابجایی نامتقارن سطح زیرین که می‌تواند به دلیل نشست یا تورم خاک بستر رخ دهد.
  3.  براثر بارگذاری ترافیکی و در نتیجه به وجود آمدن تنش‌های خمشی و برشی در روکش رخ می‌دهد.

زمانی که چرخ به محل ترک در لایه ترک خورده زیرین نزدیک می‌شود، تنش خمشی و همچنین تنش برشی افزایش می‌یابند و پس از آنکه محل چرخ به ترک رسیده و شروع به قرار گیری بر روی ترک می‌نماید تنش برشی در لایه روکش کاهش می‌یابد. با این وجود تنش ناشی از خمش رو به افزایش است و نهایتاً هنگامی که محور چرخ بر روی محور ترک منطبق می‌شود، تنش ناشی از خمش به بیشترین مقدار خود رسیده و موجب شکل گیری ترک در روسازی می‌شود.

 

 

درزگیری ترک انعکاسی

 

 

 

شرکت ارابه پویان  با اکیپی از متخصصان دوره دیده در زمینه اسفالتکاری هرگونه خدمات ارائه شده را با قیمتی مناسب و تخفیف، و همچنین ضمانت نامه معتبر ارائه میدهد.


 

انجام پروژه های آسفالت کاری، عایق کاری، ایزوگام، قیرگونی، خاکبرداری، گودبرداری، بازسازی، تهیه و پخش تراشه آسفالت، محوطه سازی، راه سازی، درزگیری اسفالت ، تخریب ساختمان ، سنگفرش ، جدولکاری ، دیزاین داخلی و خارجی ساختمان

در تمام نقاط تهران، کرج، اصفهان، کاشان، همدان، گیلان، مشهد، شیراز، بندرعباس، آبادان، اراک، مازندران، و … ایران  و به صورت شبانه روزی اماده خدمات رسانی هستیم .لطفا جهت اطلاع از قیمتها با شماره های ۰۹۱۲۳۱۳۸۳۹۸ – ۰۹۰۲۴۴۰۵۹۵۰ – ۰۲۱۲۲۸۷۹۵۷۴ تماس حاصل فرمایید و از تخفیف شرکت ما بهرمند شوید.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *